preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jure Filipovića Barban

Login
JELOVNIK

GPP

KURIKULUM

NAŠA ŠKOLA - EKO ŠKOLA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 1. 2010.

Ukupno: 256736
Tražilica
Kalendar
« Prosinac 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Arhiva dokumenata
NASTAVA NA DALJINU

BROŠURA

ŠKOLSKI LIST

SLIKOVNICA

KUHARICA

Popis djelatnika

Djelatnici:


  • LEA DAMIJANIĆ
  • MANUELA Debeljuh
  • Karolina Dorkić Antolović
  • Danijela Grgorinić
  • Gordana Grgorinić Kožljan
  • Melita Griparić
  • Lorena Kancijanić
  • Sanja Knezović Tomišić
  • Marina Kolić
  • Nina Mihalić
  • Đeni Milevoj
  • Rosana Milevoj Bembić
  • Svjetlana Milotić
  • ARANKA PRAJZ
  • Nenad Radola
  • DEJAN TIBINAC
  • Smiljana Vale
  • Marina Vičić
  • Rozana Zulijan
  • Katica Špada
  • Marina Čalić
Djelatnici

RAVNATELJICA: Smiljana Vale, dipl.učitelj sveuč. spec.oec.

 

ADMINISTRATIVNO OSOBLJE:

TAJNICA: Rosana Milevoj Bembić

RAČUNOVOĐA: Rozana Zulijan

 

STRUČNI SURADNICI:

PEDAGOGINJA: Marina Čalić

KNJIŽNIČARKA: Danijela Grgorinić

 

 

UČITELJI:

RAZREDNA NASTAVA:

Melita Griparić, 1. razred

Marina Vičić, 2. razred

Nenad Radola, 3. razred

Gordana Kožljan-Grgorinić, 4.a razred

Tomislava Žajgar, 4.b razred

 

 

 

PRODUŽENI BORAVAK: Ivan Čeh

 

PREDMETNA NASTAVA:

Maja Griparić, hrvatski jezik

Danijela Grgorinić, hrvatski jezik

Eva Bulić, likovna kultura

Igor Grgurević, likovna kultura

Sanja Knezović -Tomišić, glazbena kultura

Lorena Kancijanić Zidarić, engleski jezik

Romina Gašparić, engleski jezik

Lea Damijanić Žufić, matematika

Karolina Dorkić Antolović, priroda, biologija, kemija

Leana Šibić, priroda

Svjetlana Milotić, povijest

Dejan Tibinac, geografija

Slobodanka Prica, fizika

Nina Mihalić Staničić, tjelesna i zdravstvena kultura

Rosana Percan, tehnička kulktura

Marina Kolić, informatika

Iva Percan Braković, informatika

Manuela Debeljuh Grubissa, talijanski jezik

Aida Hamzić, informatika

Aranka Prajz, vjeronauk

 

ASISTENTI U NASTAVI:

Anamarija Žufić Radola

Romina Kalčić

 

TEHNIČKO OSOBLJE

Esmira Salihović, kuharica

Nadija Jelčić, čistačica

Marija Dobran, čistačica

Nevia Kožljan, čistačica

Đeni Milevoj, čistačica

Dragan Radola, domar/ložač

 

 




preskoči na navigaciju