preskoči na sadržaj

Osnovna škola Jure Filipovića Barban

Login
GPP

KURIKULUM

NAŠA ŠKOLA - EKO ŠKOLA

Brojač posjeta
Ispis statistike od 31. 1. 2010.

Ukupno: 252984
Tražilica
Kalendar
« Rujan 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
Prikazani događaji

Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Arhiva dokumenata
NASTAVA NA DALJINU

BROŠURA

ŠKOLSKI LIST

SLIKOVNICA

KUHARICA

 

Članovi Učiteljskog vijeća u školskoj 2019./2020. godini :
 

  1. Smiljana Vale - v.d.ravnateljice
  2. Marina Čalić - pedagoginja
  3. Marina Vičić - učiteljica razredne nastave ( 1. razred )
  4. Nenad Radola - učitelj razredne nastave ( 2. razred )
  5. Gordana Kožljan - Grgorinić - učiteljica razredne nastave ( 3. a. razred )
  6. Gorana Ivošević - učiteljica razredne nastave ( 3. b razred )
  7. Melita Griparić - učiteljica razredne nastave ( 4. razred )
  8.  Katica Špada - učiteljica hrvatskog jezika
  9.  Danijela Grgorinić - učiteljica hrvatskog jezika i knižničarka
  10.  Manuela Debeljuh Grubissa - učiteljica talijanskog jezika
  11.  Tatjana Petrić Lui - učiteljica talijanskog jezika
  12.  Lorena Kancijanić Zidarić - učiteljica engleskog jezika
  13.  Romina Gašparić - učiteljica engleskog jezika    
  14.  Lea Damijanić Žufić  - učiteljica matematike 
  15.  Slobodanka Prica - učiteljica fizike
  16.  Marko Brkljača  - učitelj matematike, zamjena
  17.  Karolina Dorkić Antolović - učiteljica kemije, prirode i biologije
  18.  Leana Šibić- učiteljica prirode  
  19.  Marina Kolić - učiteljica informatike
  20.  Svjetlana Milotić - učiteljica povijesti
  21.  Dejan Tibinac - učitelj geografije
  22.  Eva Bulić - učiteljica likovne kulture
  23.  Igor Grgurević - učitelj  likovne kulture
  24.  Sanja Knezović Tomišić - učiteljica glazbene kulture
  25.  Nina Mihalić Staničić - učitelj tjelesne i zdravstvene kulture
  26.  Rosana Percan - učiteljica tehničke kulture 
  27.  Aranka Prajz - učiteljica vjeronauka
  28.  Stanislav Pašuld, učitelj fizike
  29.  Iva Percan Braković, učiteljica informatike
  30. Aida Hamzić, učiteljica informatike
  31. Ivan Čeh, produženi boravak

Asistentice:

  1. Romina Kalčić
  2. Anamarija Žufić Radola

Članovi Školskog odbora :
 

  1. Danijela Grgorinić - predstavnica Učiteljskog vijeća (predsjednica ŠO)
  2. Katica Špada - predstavnica Učiteljskog vijeća
  3. Rozana Zulijan - predstavnica Skupa radnika
  4. Dolores Maras - predstavnica roditelja
  5. Stanko Kancelar - predstavnik osnivača Istarska županija
  6. Ivana Radola - predstavnica osnivača Istarska županija
  7. Doris Pužar  - predstavnica osnivača Istarska županija


Članovi Vijeća roditelja :

  1. Milena Knežević Učkar - predstavnica 1. razreda
  2. Jasminka Kalčić - predstavnica 2. razreda
  3. Kristina Gambin Kolarić - predstavnica  3.a razreda
  4. Vedrana Krpan  Peršić - predstavnica  3.b razreda
  5. Sabina Kancelar - predstavnica 4. razreda
  6. Sanda Rabak - predstavnica 5. razreda
  7. Suzana Jelenković Milevoj- predstavnica 6. razreda
  8. Ingrid Travalja Bariša - predstavnica 7. razreda
  9. Dolores Maras - predstavnica 8.a razreda
  10. Sonja Bulić - predstavnica 8.b razreda

         Predsjednica Vijeća roditelja: Milena Knežević Učkar

        

 

preskoči na navigaciju