« Travanj 2024 »

Autor: Smiljana Vale, 15. 3. 2020.

Nastava na daljinu s učenicima nižih razreda odvijat će se na način da će pratiti Školu na trećem. Na web stranicama škole objavljen je termin prikazivanja za svaki razred. Učitelji će roditeljima slati materijale za vježbanje.

Nastava na daljinu za više razrede u OŠ Jure Filipovića Barban odvijat će se po uobičajenom rasporedu. Učenici trebaju izvršavati aktivnosti u virtualnim učionicama, ali ne trebaju to raditi u realnom vremenu, nego tijekom dana jer se može dogoditi da možda imaju teškoća pristupiti internetu ili dijele uređaj s bratom i sestrama. Bilo kada u tijeku dana je prihvatljivo da učenici odrade svoje obveze. Učitelji će samostalno pripremati sve materijale i objavljivati ih učenicima u virtualnim učionicama. Pri tome se ne smije koristiti videokonferencija u realnom vremenu.

Razrednici će u virtualnim razredima davati raspored i obavijesti.

Ukoliko dođe do pucanja sustava sva će komunikacija ići mailovima.

v. d. ravnateljice

Smiljana Vale